Ziyaretçiler ise iki puanla on beşinci sıradalar.

İspanya – Türkiye çeyrek finali kalp krizi geçirdi. Mondelo’nun ekibi dördüncü çeyreğin son 3 dakikasında 12-2’lik bir seri ile ustaca tepki gösterdi. Sondan altı saniye sonra Türk Sanders maçı berabere kesti.

İspanya arka planda görev yaptı ve büyük Anna Cruz, kornaya giren sepeti kolundan çıkarmak için yolu geçti. İspanyollar için 64-62.

Yarı finalde korkunç Sırp takımı bekliyordu. Saldırılarda sert savunma ve kusurlarla eşit bir çatışma bekleniyordu. Bu yüzden üçüncü çeyrekte İspanyollar oyunu nakletti ve skor tablosundan kaçmayı başardı. Ancak Balkanlar pes etmedi. Maçın sonunda 14 sayı ve garantili madalya ile galibiyet. 

Amerika Birleşik Devletleri ile İspanya karşısında oynanacak Rio Oyunları’nın kadın basketbol finali bu Cumartesi 20: 30’da (İspanya saati ile) oynanacak ve La 1 de TVE’den canlı olarak izlenebilecek.

Kadınlar Birinci Liginin ertesi günü Real ve Athletic, Pazar günü saat 16: 00’da Zubieta’da zafer için mücadele edecek.

Real Sociedad Femenina, son iki maçını 0-1 ve 2-0 kazandıktan sonra beşinci güne hevesle geliyor, birincisi Espanyol Femenino’ya, ikincisi ise kendi stadında Real Betis Féminas’a karşı. Yarışmanın başlangıcından bu yana, ev sahibi şimdiye kadar oynanan dört maçtan ikisini kazandı ve ikisine karşı atılan beş gol yendi.

Athletic Club Femenino, son maçında (0-2) Deportivo Femenino’ya karşı bir yenilgi aldı, bu yüzden Real Sociedad Femenina sahasında zafere geri dönme ihtiyacı ile oyuna geliyor.

Yerel bir takım olarak performansa odaklanan Real Sociedad Femenina, kendi sahasında oynadığı iki maçta bir galibiyet ve bir beraberlik rakamlarına ulaştı, böylece bu maçta kaderlerinin ne olacağını bilemeyeceğiz, ancak onlar kazanmak için çabalamalı. Ziyaretçi olarak Athletic Club Femenino’nun şu ana kadar oynadığı iki maçta iki yenilgi rekoru var, bu nedenle Real Sociedad Femenina oyuncuları olumlu bir sonuç elde etmek için her şeye sahip olacak.

İki rakip, Zubieta’da başka vesilelerle karşılaşmışlardı, aslında Real, Athletic’ı kendi stadında bir kez yenerken, ikincisi bunu sekiz kez yaptı; Ayrıca oynanan diğer altı maç berabere bitti. Sırayla, misafir takım Real’e karşı evinde kaybetmeden arka arkaya iki oyun ekler. Real ve Athletic’ın yarışmada en son karşılaştığı Şubat 2019’da karşılaşma 2-2 berabere sonuçlandı.

Şu anda, her iki takım da Real Sociedad Femenina lehine beş puanla sınıflandırmada ayrılıyor. Yerliler bu maçtan önce sıralamada sekiz puanla beşinci sırada yer alıyor. Rakip Athletic Club Femenino ise üç puanla on ikinci sırada bulunuyor.

Önümüzdeki Cumartesi 16: 00’da El Terrer Belediye Sahası’nda Levante ve Atleti, Bayanlar Birinci Liginin 5. maç günü karşılaşacak.

Levante Femenino, Granadilla Tenerife’yi Navarro’nun golüyle La Palmera Stadyumu’nda 0-1’lik skorla yendikten sonra beşinci maç günü hevesle geldi. Ligin başlangıcından bu yana, yerel halk şu ana kadar oynanan dört maçın ikisinde galibiyet elde etti ve üç gol ve bir karşı gol yemeyi başardı.

Konuk takımla ilgili olarak, Atlético de Madrid Femenino, son lig maçında Logroño Femenino’yu Mesi ve Laia’nın golleriyle 2-0 mağlup etmeyi başardı, bu yüzden Levante Femenino zaferlerinde kazanan ataletten yararlanmak istiyorlar. Atlético de Madrid Femenino bugüne kadar Kadınlar Birinci Liginde oynadığı dört maçtan üçünü yedi, altı golle kazandılar.

Kendi sahasında oynanan sonuçlarla ilgili olarak, Levante Femenino’nun kendi sahasında oynanan iki maçta galibiyet istatistiklerine sahip olması, oynanan maçlarda yerel halkın belli bir zayıflığını gösterdiği için Atlético de Madrid Femenino için cesaret verici görünebilecek değerlere sahip. Belediye Sahası El Terrer’de tartışıyorlar. Atlético de Madrid Femenino kendi evinde oynanan iki maçta bir galibiyet ve bir mağlubiyet dengesine sahip, bu yüzden yerel halkın yüzleşmek zorunda kalacağı oldukça güçlü bir rakip.

İki rakip daha önce El Terrer Belediye Sahası’nda karşılaşmıştı, aslında rakamlar Levante’nin Atleti’yi 4 kez yendiğini, ikincisinin ise bunu altı kez yendiğini gösteriyor; Ayrıca oynanan diğer iki maçta rakipler beraberlikle sonuçlandı. Aynı şekilde, ziyaretçilerin Levante stadyumundaki bu müsabakada üç maçlık galibiyet serisi var. Levante ve Atleti’nin müsabakada en son oynadıkları maç 2019 Mart’tı ve maç ziyaretçiler lehine 0-4 sona erdi.

Kadınlar Birinci Ligindeki bu takımların durumuna gelince, her iki takım da Atlético de Madrid Femenino lehine iki puanla ayrılıyor. Levante Femenino, dolabında yedi puanla oyuna giriyor ve maçtan önce sekizinci sırada yer alıyor. Atlético de Madrid Femenino ise dokuz puana sahip ve sıralamada üçüncü sırada yer alıyor.

Önümüzdeki Pazar saat 12: 00’de Kadınlar Birinci Liginin beşinci günü, Matapiñonera Stadyumu’nda Madrid ve Tenerife’yi ölçecek olan maç oynanacak https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/.

Madrid Femenino, deplasmanda CD Tacón’a (1-2) ve evinde Espanyol Femenino’ya (2-1) karşı son iki maçta galip geldikten sonra olumlu bir galibiyetle beşinci günün maçına iyimserlikle bakıyor. Sezonun başlangıcından bu yana, ev sahibi şimdiye kadar oynanan dört maçtan üçünü kazandı ve beşe karşı atılan beş gol yendi.

Konuk kadroya gelince, Granadilla Tenerife, Levante Femenino ile oynadıkları son maçta 0-1 mağlup oldu, bu yüzden kaybetme serisine son vermeyi ve şampiyonadaki kariyerini yeniden kazanmayı umuyorlar.

Yerel bir takım olarak performansa odaklanan Madrid Femenino, kendi sahalarında oynanan iki maçta iki galibiyet rakamları elde ederek, stadyumlarında iyi bir puan yükü aldıklarını gösteren rakamlar. Başlangıçlarda Granadilla Tenerife, Madrid Femenino ile ölçülecek maç için aşırı iyimser bir denge göstermeyen rakamlar olan oynanan iki maçta bir mağlubiyet ve bir beraberlik dengesine sahip.

İki rakip daha önce Matapiñonera Stadyumu’nda karşılaşmıştı, aslında rakamlar Madrid’in Tenerife’yi hiçbir zaman yenemediğini, ikincisinin ise iki kez zafere ulaştığını gösteriyor. Sırayla konuk takım, Madrid stadyumunda arka arkaya iki maç kazandıkları için bu yarışmada gezilerinde bir rulo halinde. Madrid ve Tenerife’nin yarışmada oynadığı son maç Nisan 2019’da gerçekleşti ve ziyaretçiler için 0-1’lik sonuçla sona erdi.

Kadınlar Birinci Ligi ön eleme tablosunda her iki takımın durumuna baktığımızda, maçtan önce Madrid Femenino’nun yedi puan farkla Granadilla Tenerife’nin önünde olduğunu görebiliyoruz. Yerliler bu maçtan önce dokuz puanla dördüncü sırada yer alıyor. Ziyaretçiler ise iki puanla on beşinci sıradalar.

Deportivo, 3-0 galibiyetle sona eren Rayo’ya karşı son maçta muhteşem bir görüntü elde etti. Her iki takım da son maçlarını kazanmıştı. Deportivo Femenino, Athletic Club Femenino karşısında deplasmanda 2-0 galibiyet elde ettikten sonra bir zafer daha elde etme niyetiyle geldi. Konuk tarafında Rayo Vallecano Femenino, evinde Sporting de Huelva Femenino ve deplasmanda Levante Femenino ile oynadıkları son iki karşılaşmayı sırasıyla 1-0 ve 0-1 kazandı. Elde edilen sonuçtan sonra Coruña takımı birinci olurken, ziyaretçiler düello bittikten sonra dokuzuncu sırada.

İlk yarıda her takımın hiçbir oyuncusu gol atamadı, bu nedenle sonuç ilk 45 dakika boyunca 0-0 kaldı.

İkinci periyot, düellonun başlamasından kısa bir süre sonra, özellikle 49. dakikada Peque’in golüyle öne geçen Coruña ekibi için elverişli başladı. Ardından Deportivo Femenino gol atarak mesafeleri golle artırdı. Gaby García tarafından 84 dakika. Ardından yerel takım, 90’lı sezonda Maya’nın sonun kenarında vur-kaç özelliği ile mesafeli durarak tekrar gol attı ve karşılaşmayı 3-0’lık skorla sona erdirdi.

Deportivo’dan Athenea, Maya, Kika ve Ríos, Romero, Érika, Gaby García ve Nuria Rábano tarafından kabul edilirken, Rayo yeşil ışık yakarken Paula Andújar, Bulatovi ¿, Eva’nın yerine gelen Paula, Saray, Oviedo ve Ángeles’e ve Auñon.

Maçın hakemi iki oyuncuya ihtar vermeye karar verdi. Yerliler için sarı kart Mendez’e gitti ve Rayo Paula Andújar için uyarıldı.

Bu yenilgi ile maçın bitiminden sonra Rayo Vallecano Femenino yedi puanla dokuzuncu sırada yer aldı. Deportivo Femenino ise Şampiyonlar Ligi erişim noktasında 13 puanla birinci oldu.

Maçı evinde oynayan takım ertesi gün Sporting de Huelva Femenino ile karşı karşıya gelirken, Rayo Vallecano Femenino ise Valencia Femenino ile karşılaşacak.

Önümüzdeki Cumartesi saat 18: 00’de elDeportivo ve elRayo, Kadınlar Birinci Liginin 5. maç günü ölçülecek.

ElDeportivo Femenino, Lezama tesislerinde Athletic Club Femenino’yu Gaby García ve Mendez ile 0-2 mağlup ettikten sonra galibiyet serisini kanalize etmek için beşinci günün maçıyla karşı karşıya. Sezonun başlangıcından bu yana, ev sahibi oyuncular bugüne kadar oynadıkları dört maçın üçünde 10 gol ve 5 golle kazandı.

Ziyaretçi tarafında, Rayo Vallecano Femenino son iki maçını 1-0 ve 0-1 kazanmıştı; birincisi Sporting de Huelva Femenino’ya kendi sahasında, ikincisi ise Levante Femenino’ya karşı kendi sahasında. Deportivo Femenino’nun evinde ivme kazanıyor. Bugüne kadar, Rayo Vallecano Femenino’nun Kadınlar Birinci Liginde oynadığı dört maçtan ikisini lehte ve beş golle kazandılar.

Deportivo Femenino kendi evinde bir kez kazandı ve şimdiye kadar oynanan iki maçta bir berabere kaldı, bu da kendi topraklarında puan kaybettiklerini göstererek ziyaretçilere kendi lehlerine sonuçlar alma fırsatı verdi. Başlangıçlarda Rayo Vallecano Femenin, oynanan iki maçta bir galibiyet ve bir mağlubiyet dengesine sahiptir, bu nedenle deportivo Femeninos’un istemediği takdirde dikkat etmesi gereken bir şey genellikle evden uzakta puan alan bir takımdır. evde olumsuz bir sonuç ekleyin.

Deportivo Femenino bugüne kadar rakibine göre üç puanlık farkla sıralamada önde. Manu Sánchez’in ekibi maça ikinci sırada ve maçtan önce 10 puanla geliyor. Konuk takımın yedi puanı vardır ve şampiyonada dokuzuncu sırada yer alır.

Bu Pazar saat 12: 00’de Ciudad del Fútbol Prado Viejo, Logroño ve Sevilla, Bayanlar Birinci Liginin 5. maçına denk gelen maçta karşı karşıya gelecek.